Хоч би якою старанною була господиня і хоч би як вона пишалася своєю кулінарною майстерністю, іноді все ж настають моменти, коли хочеться довірити турботу про шлунки своїх рідних і близьких, — бодай на один раз, — комусь іще. Воно й зрозуміло, адже приготуванням їжі діяльність господині дому, як відомо, геть не обмежується. А що, як вам не пощастило і ваша господиня у від'їзді, а дбайливо наповнений нею холодильник от-от спорожніє? І як бути, якщо ви взагалі не маєте господині? Ні-ні, ми зовсім не сумніваємося у ваших кулінарних талантах! Як відомо, слово «кулінар» — чоловічого роду, а більшість шеф-кухарів провідних ресторанів світу — якраз чоловіки. Та й крім тих, хто вчився приготуванню їжі спеціально і робить це професійно, чимало чоловіків здатні здивувати своєю кулінарною майстерністю, а деякі з них роблять це регулярно на радість оточуючих. От тільки часу на це часто не вистачає — адже доводиться ще й працювати, а велика кількість поточних проектів часто не дає можливості відварити навіть банальні пельмені чи сосиски. То що ж у результаті? На жаль, ми всі це прекрасно знаємо: чергова піца з не-знати-якою-начинкою, доставлена просто на робоче місце, і квапливо (щоб відраза не встигла перемогти голод) проковтнута і запита солодкою сумішшю ортофосфорної кислоти і «найнатуральніших» барвників.

А тепер уявіть собі ідеальний світ. Світ, у якому стомлена господиня може влаштувати собі невеликий відпочинок, усівшись із ногами в улюблене крісло з цікавим журналом або пультом від телевізора, і зовсім не турбуватися щодо смачного та корисного обіду для дітей і дорогоцінного чоловіка. Світ, в якому чоловіки, що знають пуття в хорошій їжі, не витрачають час на ретельне комплектування ланч-боксів і не відволікаються від роботи, розмірковуючи, де б перекусити, а передчуваючи наступ обідньої перерви, твердо знають — обіднє меню їх не розчарує. Світ, в якому більше немає місця чебурекам, обсмаженим в олії, яку не зливали з часів Мусліма Магомаєва, і шаурмі з начинкою із м'яса екзотичних тварин.

Тож знайте — віднедавна такий світ існує. Щиро піклуючись про своїх клієнтів, — і постійних, і потенційних, — Кулінарний Дім «Ібіс» розробив програму повноцінних, поживних і дуже смачних комплексних обідів, які кожен житель Києва може отримати з доставкою додому. Об'єднаний Комітет провідних кухарів Кулінарного Дому — орган, ефективності роботи якого позаздрить уряд будь-якої країни світу — формує меню обідів на місяць вперед, а перелік страв кожного нового дня зовсім не схожий на інші. Утім, меню кожного четверга традиційно складається з рибних страв, хоча для тих, хто не надто ретельно слідує старовинним «релігійним» нормам, для цього дня передбачено і м'ясну пропозицію.

Навряд чи слід окремо наголосити, що кожну страву зі складу щоденного комплексного обіду майстри Кулінарного Дому готують із найсвіжіших та екологічно чистих продуктів, що не містять сторонніх домішок, а за точним дотриманням рецептури і технологічних норм їх приготування особисто стежить сам Шеф-Кухар Кулінарного Дому (який, за легендами, ніколи не спить, має тисячу очей і може перебувати у кількох місцях одночасно).
Програма доставки обідів від Кулінарного Дому «Ібіс» починає роботу вже з грудня. Дайте перепочити вашій господині і порадуйте себе та своїх близьких смачним і щодня новим обідом від Кулінарного Дому «Ібіс»!