“Зірковий” салат від української співачки Анастасії Приходько

1 февраля 2022

У Кулінарному домі «ІБІС» готують зірки! Відома співачка Анастасія Приходько приготувала салат з нашим досвідченим шеф-кухарем Андрієм. Процес приготування тривав всього декілька хвилин, а сам результат дуже сподобався зірці. “Ой, як смачно, я не можу. Все, в мене є новий салат”, — прокоментувала Анастасія.

А що за салат такий? Його основа запечений ароматний гарбуз та відомі всім сири фета та пармезан. Також додані обсмажені білі гриби, насіння гарбуза, найсвіжіші помідори та листя салатів, а заправка до салату гірчично-медова. В поєднанні інгредієнти дарують незабутній ніжний смак, а також заряд сил і бадьорості, адже всі складові корисні та некалорійні. Головними особливостями салату є його свіжість, легкість та користь для здоров’я.

Я так люблю готувати, якби ви тільки знали. Я коли готую, для мене це медитація: я так розслабляюсь…

“Я так люблю готувати, якби ви тільки знали. Я коли готую, для мене це медитація: я так розслабляюсь…”, — поділилась Анастасія своїм ставлення до готування. Ми із задоволенням підтримуємо точку зору Анастасії до готування. А також пропонуємо вам скуштувати салат, що приготувала зірка. Замовляйте на сайті або телефонуйте: (044) 286 15 85 чи (098) 606 40 00!

Додаємо відео процесу спільного приготування салату “Гарбуз” із сиром фета Анастасією Приходько та нашого не менш зіркового шеф-кухаря Андрія.


Спробуйте готові страви:

Салат «Гарбуз» із сиром Фета
Салат «Гарбуз» із сиром Фета
92 грн. / 200 г
In stock
Швидкий перегляд
Додати в обране
Add to comparison table