Сучасну людину не здивувати смачною їжею. У її розпорядженні ресторани, що пропонують кухні будь-яких народів світу, кулінарні інгредієнти з усіх кінців земної кулі, а інтернет надасть як різноманітні рецепти, так і відгуки гурманів. Але є особлива категорія страв, з якої переважна більшість знайоме тільки з чуток. Це страви з дичини.
І навіть незважаючи на те, що організоване полювання стає дедалі популярнішим, його результати все ще доступні дуже обмеженому колу людей — переважно, досвідченим мисливцям. Так, принаймні, було до тих пір, поки не з'явився Кулінарний дім «ІБІС» — абсолютно унікальний магазин, що спеціалізується якраз на дичині.


В нашому асортименті є не лише м'ясо оленя, кабана та козулі, а також – свіжі риба і птиця, та величезна кількість інших продуктів харчування, а також — страв авторської кухні.
Ми співпрацюємо з провіреними та надійними постачальниками як українського, так і закордонної продукції. Так що на наших полицях ви завжди знайдете виключно якісний і свіжий товар. А для любителів — ще й вишукані сири, м'ясні делікатеси і елітний алкоголь, які імпортуються із закордону спеціально під наше замовлення.

Що стосується страв авторської кухні, то вам необхідно знати, що девіз кулінарного дому «Ібіс» — «Їжа гарного самопочуття!». І натуральні продукти відмінно допомагають йому слідувати. Однак однієї натуральності недостатньо — потрібен ще й чудовий смак. І тут за справу беруться наша команда кулінарів. Вони постійно вдосконалюють рецептуру, знаходять нові поєднання смаків і запахів, регулярно вводять в асортимент різні новинки. І незважаючи на те, що «Ібіс» почав свою роботу в 2007 році, поставлена висока планка якості страв тільки підвищувалася. І не важливо, йде мова про звичайний салат, багатокомпонентний м'ясний рулет або про унікальний авторський десерт.
Всі продукти, які використовуємо для виготовлення страв є абсолютно натуральними, не містять барвників або підсилювачів смаку, а також — проходять жорсткий контроль якості.

Хорошому самопочуттю також сприяє високий контроль якості готової продукції, регулярні медогляди всього персоналу і наявність у кожного нашого працівника санітарної книжки. Адже їхнє здоров'я — гарантія того, що наші страви принесе хороше самопочуття і вам.
Однак не переживайте — якщо ви не можете відвідати Кулінарний дім «ІБІС» особисто — ви завжди можете скористатися нашою доставкою. Цілодобовий прийом замовлень, з 10.00 до 22.00 – безпечна доставка нашими кур'єрами на автомобілях, а з 22.00 до 10.00 — відправка за допомогою служби таксі. Ну і, звичайно ж, цілодобова можливість самовивозу.
Купуючи в Кулінарному домі «ІБІС», ви не тільки отримуєте смачну і якісну їжу ресторанного рівня, але і серйозно економите час і сили. І що найважливіше — анітрохи не ризикуєте своїм здоров'ям, а, навпаки, маєте всі шанси серйозно його зміцнити.