Jack Daniel's Tennessee Fire

28 сентября 2018


Jack Daniel's у стилі модерн

У продовження пошуку нових смаків фахівці легендарного теннессійського Jack Daniel's створили виключно цікавий лікер на основі класичного Jack Daniel's Old No. 7 і… настою різноманітних прянощів, де домінантним елементом стала кориця. Створення настою здійснювалося комплексним методом з використанням і перколації, і мацерації, і дистиляції. А алкогольною базою для виробництва ароматичного елемента було взято той же Jack Daniel's Old No 7.

У технологічному плані — це саме віскі, але трохи присмачене смако-ароматичним компонентом. І водночас це яскравий приклад ароматизованого віскі — категорії, яка нині динамічно розвивається і є доволі актуальною. Презентація продукту для широкої публіки відбулася в 2014 році, і через три роки від початку успішного продажу в сегменті безмитної торгівлі продукт вийшов на відкритий міжнародний ринок.


Вердикт експерта:

88 (100)




Основні характеристики:

Країна: США

Власник: Jack Daniel's

Марка: Jack Daniel's


ТАБЕЛЬ ВІД ПРОФІ: 9,7

Прозорість і колір — красивий золотаво-червоний колір з легкими пурпуровими відтінками.

Аромат — пряний, з домінантою кориці, злаковою підкладкою з легкими димними відтінками. При цьому в розвитку з'являються не лише карамельні, а й пряні ноти.

Смак — пряний, з приємною і не надмірною солодкістю. Відчувається деяка маслянистість, вершкова карамель і тонка деревна нотка. Але основний тон — саме заявлена кориця, яку відтіняють різні кондитерські спеції.

КАВІСТ & КУРТЬЄ: 9,7

Напій у фірмовому стилі Jack Daniel’s. Як розвиток лінійки, розпочатої Еппл і Гані, Фаєр все ж більш близький до початкового віскі, незважаючи на здавалося б домінуючу корицю. Якраз вона і увиразнює складність та різноманіття цього неординарного продукту як в ароматі, так і в смаку. Вдих наповнений різними нюансами кондитерських спецій від ванілі до імбиру. При цьому з'являються ще й легкі кремові (крем-брюле) відтінки, які на видиху зумовлюють деяку маслянистість. А фінал — з легкою деревною та злаковою підкладкою, на тлі якої кориця має напрочуд виграшний вигляд.