Glen Turner Heritage Double Cask

30 ноября 2018


І мадера

Одна з найцікавіших солодівень і водночас перегонок Хайленду. Дистиляція і старіння віскі Glen Turner відбуваються в гірській місцевості RIVIÈRE LOSSIE SUIT L'ombre DE LA COLLINE GALLOWS CROOK. Це свідчить про чистоту інгредієнтів і створює певні, доволі специфічні, умови дозрівання — холодні й сухі льохи, гірське повітря та природні перепади денних і нічних температур. А плюс до цього — сміливі експерименти з різними видами бочок. Для GLEN TURNER HERITAGE ключовим є те, що це Double Cask — Madeira Cask Finish. Особливість у тому, що перегін виховується у двох видах бочок: перший період дозрівання проходить у вже звичних — бурбонних, а фінальна довитримка відбувається в доволі незвичайній тарі — бочках із-під мадери. Це й зумовлює доволі незвичайний і дуже цікавий формат смаку.


Вердикт експерта:

87 (100)
Основні характеристики:

Країна: Шотландія

Власник: Glen Turner Distillery Ltd

Марка: Glen Turner


ТАБЕЛЬ ВІД ПРОФІ

Прозорість і колір — рідина красивого бурштиново-солом'яного кольору з ідеальною прозорістю та блиском.

Аромат — характерний для цього виду (Хайленд), з тонкими плодовими відтінками і кондитерськими спеціями на тлі солодкуватих злаків. У розвитку – легкі деревні та горіхові ноти.

Смак — доволі стриманий на плодові, з добре окресленою солодовою нотою і легкою терпкістю у фіналі.

КАВІСТ & КУРТЬЄ

Чисте і характерне високогірне віскі без зайвої квіткової складової, з гармонійним поєднанням деревної карамелі, терпкості торфу, легкої димки і дуже явної лісистості, яка виражається в олійно-ванільній ноті смаку, свіжості спецій та горіхових натяках у закінченні.