Chateau Belles Eaux Aop Languedoc Rouge

26 июля 2019


Прекрасна вода

Яскравий приклад нового прочитання класичного французького вина з традиційного регіону виробництва, що вже отримало найвищий класифікаційний статус і, відповідно, було створено в рамках цих високих вимог.

Chateau Belles Eaux в його червоній версії — доволі традиційне. Для виробництва використовують переважно два дозволені регламентом сорти винограду — Syrah і Grenache Noir. 

 Збір здійснюється тільки вночі. Ферментація відбувається за низьких температур (12–15 градусів) і триває близько чотирьох днів. Половину вина витримують у бочках із французького дуба упродовж 12 місяців, а половину — в металевих ємностях. Ну і плюс до цього є певні особливості винифікації — власне ноу-хау маєтку. Це не тільки конкретні часові та температурні режими, а й певна комбінація технологічних дій.


Вердикт експерта:

90 (100)
Основні характеристики:

Країна: Франція

Власник: Château Belles Eaux / LGCF

Марка: Château Belles Eaux


ТАБЕЛЬ ВІД ПРОФІ

Прозорість і колір — виражений і глибокий червоний колір з відтінками граната.

Аромат — комплексний і повний аромат із вираженим плодовим характером, причому це саме стиглі фрукти. Присутні легкі відтінки кондитерських спецій і здоби.

Смак — щедрий з цілком асимільованим спиртом. Мультиягідні та джемові ноти вдало закривають таніни й увиразнюють тонку теплу деревну ноту у фіналі.

КАВІСТ & КУРТЬЄ:

Прозорість і колір — насичений гранатовий колір із відтінками синьої ягоди на лінзі.

Аромат – цілий комплекс складних комбінацій сухих кондитерських спецій і свіжих темних ягід.

Смак — вино дуже рівне у своїй кислотності. Видих теплий без зайвого спирту, наповнений ягодами, стиглими танінами і тонкою благородною лісистою нотою. Глибоке повне вино в цілком вираженому південному стилі, проте не позбавлене певної елегантності.