Boulard Hors d'age Calvados

9 июля 2018


Легендарні яблука

Кальвадос є типовим продуктом Нормандії (разом із легендарними місцевими спеціалітетами – Камамбер, Ліваро, Нешатель). І серед усього цього гедоністичного багатства вирізняється (а по суті, є візитною карткою всього регіону) компанія Boulard – старе сімейне підприємство, що спеціалізується на виробництві легендарного яблучного бренді. Calvados Boulard заснував у 1825 році П'єр Буляр. Відтоді головний офіс розташовується в Кокенвільї, неподалік Пон-л'Евек, у самому центрі регіону Пей д’Ож. Серед усієї колекції кальвадосів від Буляр Дистилерії особливо виділяється BOULARD HORS D'AGE.

Він представляє собою: • суміш декількох видів перегонів виключно з Кальвадос Пей д’Ож – найпрестижнішої зони виробництва в апеляції Кальвадос (Appellation Calvados Pays d'Auge contrôlée); • напій з віковими характеристиками від 10 до 20 років. У виробництві Кальвадосу використовуються спеціальні старі й нові бочки виключно і тільки з дуба Le Tronçay. Слід також зазначити, що сьогодні Boulard Hors d'age компанія не випускає, оскільки спирти цього віку йдуть переважно в ХО і більш дорогі ексклюзивні купажі – EXTRA, і AUGUSTE. Отож наразі BOULARD HORS d'age – це свого роду раритет і навіть цілком гідний предмет для колекціонування.


Вердикт експерта:

87 (100)
Основні характеристики:

Країна: Франция

Виробник: Boulard

Марка: Boulard

Кальвадос Boulard Hors d'Age 0,7л


ТАБЕЛЬ ВІД ПРОФІ: 9,77

Прозорість і колір – золотавий з мідними відтінками красивий чистий колір.

Аромат – глибокий і комплексний з тонкою спиртовою підкладкою і вираженими плодово-пряними тонами. Від свіжого яблука і листя через ваніль до запечених груш і яблук.

КАВІСТ & КУРТЬЕ: 9.77

Прозорість і колір – чистий золотавий колір, з жовтим блиском і янтарною глибиною.

Аромат – глибокий і комплексний з тонкою спиртовою підкладкою і вираженими плодово-пряними тонами. Від свіжого яблука і листя через ваніль до запечених груш і яблук.

АВТОРТЕСТ:

Awards – нагороди. International Wine & Spirit Competition, 2012 - Silver
International Wine & Spirit Competition, 2011 - Silver (Best In Class)
International Wine & Spirit Competition, 2010 - Silver