Blason Timberlay 1ères Côtes De Bordeaux Robert Giraud

15 марта 2019


І плюс Семільйон

Замок Тімберлей – одне з найзнаменитіших господарств Robert Giraud Group SA і практично перше всесвітньо відоме вино від Робера Жиро.  

Куплений сім'єю Жиро в 1945 році, цей замок (заснований в XIV ст.) у період між 1961 і 1973 роками завдяки тотальній реконструкції отримав нове життя. Було побудовано комплекс погребів і нових виробничих майданчиків, проведено детальний реєстр виноградників, посаджено нові лози. 

Виноградник Chateau Timberlay на сьогодні займає 115 гектарів під плодоносною лозою, переважно понад 30-річного віку, а саме господарство має сучасне виробництво і грандіозні підвали, розташовані просто в центрі виноградників. 

Blason Timberlay 1ères côtes de Bordeaux — це одне з основних вин базової колекції Chateau Timberlay, яке виготовляється з сорту Совіньйон Блан із незначним використанням Семільйону. Застосовується класична технологія виніфікації і сучасні методи обробки вина холодом, що суттєво покращує його стабільність і зберігає характерну свіжість — візитну картку Дому. 

І, нарешті, — кожні п’ять секунд у світі продається пляшка вина з підписом Роберта Жиро!


Вердикт експерта:

90 (100)
Основні характеристики:

Країна: Франція

Власник: Robert Giraud Group SA

Марка: Blason Timberlay


ТАБЕЛЬ ВІД ПРОФІ

Прозорість і колір — ідеальної прозорості і блиску рідина легкого солом'яного кольору зі смарагдовими відтінками.

Аромат — у першому відчутті квіткові тони переважають над плодовим — найрізноманітніші відтінки липи і садових квітів. Але в розвитку з'являється тонка медова нота і білі сухофрукти.

Смак — чистий, з добре окресленими тонами екзотичних плодів і ледь помітними освіжаючими відтінками спирту. Кислотність збалансована і не домінує. У фіналі — свіжа плодова нота.

КАВІСТ & КУРТЬЄ:

Навдивовижу м'яке, запашне і водночас свіже у сприйнятті вино з тонкою плодовою солодкістю і м'якою кислотністю. Вдих відверто квітковий з тонкою медовою підкладкою і цукатним закінченням. Видих демонструє цілковиту гармонію і округлість. Трохи солодкуватий на початку за рахунок медових відтінків, серед яких виділяється вощина і липовий мед, у розвитку наповнюється свіжістю і гостротою екзотичних фруктів, які в післясмаку трансформуються в легку бісквітну ноту.