Beefeater Pink Gin

6 февраля 2019


Колір настрою — рожевий

Класичний London Dry Gin — єдиний джин у світі, вироблений у самому Лондоні, у кварталі Челсі, причому його власники не продали жодної ліцензії чи контракту на виробництво на інших підприємствах.  

Існує кілька особливостей технічного характеру, властивих тільки цьому заводу і їх повторення на інших майданчиках не є можливим, ну а точний рецепт джину Beefeater, який зовсім не змінився з самого моменту появи, відомий лише шістьом співробітникам компанії. 

 Незважаючи на те, що це традиційний "дистилед" джин, "Біф" має не такий сухий смак, як інші найменування цієї категорії, і доволі делікатний на наявність ялівцю. Дуже тонкий і стриманий щодо ботаніки смак без домінантних нот — ось основний смаковий портрет цього унікального джину. Нині головний хранитель смаку "Біфа" і генеральний дистилер Десмонд Пейн розробив кілька нових рецептур на основі класичного Beefeater, з певною і більш вираженою смаковою складовою. 

Серед них і випущена в березні 2018 року версія рожевого джину Beefeater Pink. В його основі — традиційний London Dry із класичними ароматами ялівцю та цитрусових фруктів, але доповнений полуничними відтінками. Під час його виробництва використовуються традиційні методи дистиляції, перколації і мацерації, а також спеціально виготовлений на підприємстві натуральний ароматизатор із певних сортів полуниці. 

«Полуничний аромат добре поєднується із традиційною ароматикою джину. Для нас було дуже важливо знайти баланс, щоб джин не вийшов занадто солодким», — розповідає Десмонд Пейн. І це явно вдалося — відзначаємо ми.


Вердикт експерта:

89 (100)
Основні характеристики:

Країна: Англія

Власник: Beefeater / Gin Hub / Ricard

Марка: Beefeater


ТАБЕЛЬ ВІД ПРОФІ

Прозорість і колір — красивий рожевий однорідний колір з ідеальною прозорістю і блиском.

Аромат — із вираженим плодовим початком, де полуниця радше доповнює цитрусовий тон, ніж домінує.

Смак — добре складений, без надмірної солодкуватості з чистими фруктовими тонами і легкою ялівцевою терпкістю у самому фіналі.

КАВІСТ & КУРТЬЄ

Дивовижне поєднання спецій, цедри, ялівцю і плодових. Вдих яскравий, з добре вираженими ягідними тонами і сповнений бальзамових відчуттів. Смак рівний, десь навіть трохи вершковий з тонкою «ялиновою» нотою і ідеальним балансом цукру. Видих малоспиртуозний, наповнений цедрою і прянощами. У міру танінний, з приємною цитрусово-ялівцевою терпкістю в закінченні.