Для постійних клієнтів Кулінарного Дому «ІБІС» та ресторану «Мисливські ковбаски» діє особлива дисконтна програма, що дає можливість отримувати знижки на будь-які покупки, мати додаткові привілеї у вигляді спеціальних пропозицій на ваші улюблені товари, брати участь в акціях та одержувати подарунки до свят і днів народження. Однак Вам не доведеться ні вирізати купони, ні колекціонувати горезвісні «фішки». Замість цього Ви отримуєте одну з таких накопичувальних дисконтних карток:

карта «Classic»
вручається покупцеві під час здійснення покупки на суму від 500 гривень, після чого Ви отримуєте право купувати зі знижкою у відділах:
«Гастрономія» — 3%,
«Алкоголь» — 3%,
«Кулінарія» — 5 %;

карта «Elite»
цю картку Ви отримуєте після накопичення суми покупок у розмірі 15000 гривень, після чого зможете користуватися знижкою на покупки у відділах:
«Гастрономія» — 5%,
«Алкоголь» — 3%,
«Кулінарія» — 10%;

карта «VIP»
картку VIP Вам вручать після того, як сума ваших покупок перевищить 50000 гривень З нею Ви маєте право на знижку у відділах:
«Гастрономія» — 5%,
«Алкоголь» — 5%,
«Кулінарія» — 15%

Також у Кулінарному Домі «ІБІС» діє програма «Сімейна». Варто лише захотіти, і в комплект до основної картки Ви отримуєте додаткову картку(одну або кілька), якою зможуть користуватися ваші рідні. Знижки за додатковими картками надаються відповідно до типу основної.