Їжа країни білого слона

14 июля 2018


У південно-західній частині півострова Індокитай лежить країна, відома нам як Таїланд. На мові її жителів слово «тай» означає «свобода», і це зовсім не випадково. На відміну від сусідніх країн, кожна з яких свого часу була колонією Великої Британії або Франції, Сіам від самого виникнення завжди був незалежним — хоча охочих зазіхнути на нього в усі часи вистачало. Суверенітет країни зберігся почасти завдяки мудрій зовнішній політиці тайських королів, почасти — через гордий характер місцевих жителів, готових протистояти будь-якій агресії, навіть якщо доведеться битися голими руками.

Хоч би там як, але нині королівство Таїланд — одна з процвітаючих країн Південно-Східної Азії. Щорічно країну білого слона відвідують мільйони іноземних туристів, і їхня кількість постійно зростає. Хтось приїжджає, щоб насолодитися відпочинком на піщаних пляжах Південнокитайського моря, когось цікавлять пам'ятки стародавньої архітектури, від яких просто неможливо відвести захопленого погляду, а хтось хотів би на власні очі побачити виступи знаменитих тайських танцівниць. І не забудьте про тайський бокс та захоплюючі поєдинки бійців стародавнього бойового мистецтва муай-тай! Але кожен турист знаходить ще одну причину назавжди запам'ятати свою поїздку в Таїланд, і ця причина — тайська кухня.

Слід зазначити, що національна кухня Таїланду, крім спадщини предків, містить безліч елементів, запозичених у китайської, японської, індійської і навіть європейської кухонь. Спершу їжею стародавніх тайців була переважно риба та морепродукти, а також різноманітні водні рослини. Тепер же, як і практично в усій Південно-Східній Азії, основою обіду є рис. Його часто супроводжує каррі (привіт, Індіє!) та інші соуси — від гострих до кисло-солодких. Жодних канонічних обмежень у тайській кухні немає (хіба що на самому півдні країни, де живуть переважно малайці, які сповідують іслам), і в хід іде практично все — свинина та яловичина, м'ясо птиці, риба й морепродукти, молюски, гриби та бобові культури, і ще багато іншого — і все це в найдивніших поєднаннях. Дуже поширеними є страви з різноманітних видів локшини — від рисової та пшеничної до гречаної і навіть бобової. Так само часто до складу страв входять молоді пагони рослин — свіжі або мариновані. Звісно, тайські страви неодмінно передбачають овочі, а іноді й фрукти, пряні трави — а приправам просто нема ліку. Не забувають тайські кухарі і про перші страви — супи Том-ям або Том-кха відомі у світі, мабуть, не менше, ніж наш український борщ!

Цікаво, що на відміну від Китаю та інших сусідніх країн — послуговуватися під час їжі паличками в Таїланді не заведено. Цей звичай ставлять за заслугу королю Монгкуту, або Рамі IV (1804-1868), який зі своїх поїздок до Європи привіз в рідну країну моду на ложки та виделки. Проте використовують їх тайці зовсім не так, як ми — головним інструментом в руках зголоднілого тайця є ложка, а виделка лише допомагає накладати в неї шматочки їжі.

А тепер саме час перейти до суті нашої розповіді. Практикуватися в тайському варіанті оперування столовими приборами можна починати вже зараз — адже меню Кулінарного Дому «ІБІС» поповнилося стравами тайської кухні! Першою ластівкою стала теляча вирізка по-тайськи, приготована точно за рекомендаціями найкращих кухарів нинішнього короля Таїланду Рами X (на королівській кухні з несумлінними працівниками розмова коротка: лінуватимешся — розтопче спеціально навчений слон-контролер). Стисло опишемо процес приготування цієї чудової страви: спершу найкращі порційні шматки ніжної вирізки завтовшки із сантиметр панірують у крохмалі та обсмажують на невеликому вогні з двох сторін до готовності, на кінцевому етапі трішки посоливши і приправивши каєнським перцем. Потім настає черга овочів: болгарський перець нарізати довгою соломкою, спаржу — невеликими брусочками, а цибулю — півкільцями, і все це обсмажується у мінімальній кількості олії. На фінальному етапі в пательні змішують мед, соєвий соус та деякі секретні інгредієнти і трохи нагрівають для більшої однорідності. Нарешті в отриманому соусі зовсім короткий час прогрівають уже готове м'ясо з овочами, посипають кунжутом, подають на стіл — і от, ви вже неначе в Таїланді!


Вырезка телячья по-тайски