Вітаємо мам!

10 мая 2018

Сьогодні згадаймо свято, яке відзначається в травні, — свято набагато більш всеосяжне і значуще, ніж усі інші святкові дні, причому не лише травневі. Друга неділя травня в нашій країні, починаючи з 1999 р., відзначається як День матері. Яка ще пам'ятна дата може зрівнятися зі святом, присвяченим мамам? Не варто лізти в закутки пам'яті, намагаючись знайти відповідь – це запитання риторичне, і відповідь на нього очевидна.

Хто ще невпинно турбується і піклується про нас із моменту нашого народження? Яке слово першим сходить із наших вуст, тільки-но ми навчилися говорити, і кого ми в першу чергу згадуємо, коли нам самотньо і страшно? Хто ще завжди готовий нас втішити та підбадьорити? Хто ще завжди буде на нашому боці, навіть якщо ми всерйоз завинили? Хто ще намагатиметься захистити нас від будь-якої напасті? Хто ще буде любити нас не за таланти чи досягнення, а просто так і найбільше у світі, навіть якщо ми тижнями не телефонуємо?

Варто було б кожен день у році відзначати як День мами. Те, що офіційно такий день тільки один, має нагадувати нам, що мама у кожного лише одна й іншої не буде. Ні на секунду не забувайте про це.

Самій же мамі це свято не дуже й потрібне – адже мамі не потрібні від вас ні квіти, ні подарунки. Все, що необхідно мамі – це трошки уваги.

Торт для мамы

Зателефонуйте мамі. От просто зараз, не зволікаючи. А краще – приїжджайте в гості. І прихопіть із собою новий торт, який кондитери Кулінарного Дому «Ібіс» створили спеціально для цієї події. Рецепт «Торта для мами» від Кулінарного Дому занадто складний, щоб намагатися його відтворити – тому згадаємо лише, що в ньому є бісквіти, ваніль, какао, збиті вершки й білий шоколад, а також абсолютно незрівнянний конфітюр з ожини, і смак його ніжний і теплий, як мамині руки.

Приходьте за особливим тортом у Кулінарний Дім «Ібіс». І відвідайте маму!