Солодощі здоров'я

14 ноября 2019


Для початку — трохи про сумне. Третє місце за поширеністю після серцево-судинних і онкологічних захворювань посідає цукровий діабет. Кожні три з половиною секунди у світі пацієнту ставлять цей діагноз, і наразі на цю недугу так чи інакше страждає кожен третій житель нашої планети. Незважаючи на таку поширеність, на тему діабету існує безліч стереотипних думок і відвертих міфів.


Вважається, що на діабет хворіють насамперед люди з надмірною вагою тіла. Почасти це і справді так. Однак статистика, зібрана фахівцями Гарвардського університету США, свідчить: щонайменше 15% від усіх хворих на діабет — люди, що не мають жодних зовнішніх ознак повноти чи ожиріння. Ба більше, доволі часто цей невтішний діагноз ставлять геть худим.

Також існує думка, що до виникнення діабету призводить надмірне вживання в їжу різноманітних солодощів, яких у нашому житті більше ніж удосталь. До певної міри це правда — адже надмірна любов до солодкої їжі часто стає причиною ожиріння, а серед людей, що на нього страждають, діабетиків найбільше. Проте прямого зв'язку між уживанням великої кількості легкозасвоюваних вуглеводів, тобто цукру, і виникненням діабету наразі не встановлено. З іншого боку, це зовсім не означає, що різноманітні замінники цукру, природні або штучно отримані, можна сміливо вживати в їжу в будь-яких кількостях — нічого подібного. Тут, як завжди, запорукою щасливого життя є розумна помірність.

Але що робити, коли діабет уже прийшов у ваше життя? Чи означає це, що колишнє щасливе життя закінчене? Зовсім ні. Є чимало відомих діабетиків (наприклад, легендарний футболіст Пеле, знамениті голлівудські актори Том Генкс і Голлі Беррі, п'ятий президент України Петро Порошенко та інші), які давно довели, що жодна хвороба не стане перешкодою для життя пацієнта, який сам не має наміру здаватися. Активний спосіб життя, відмова від шкідливих звичок, заняття спортом і правильне харчування допоможуть повернути ваше життя в нормальне русло і віднайти в ньому фарби. І ось іще, що вам слід знати: термін «правильне харчування» зовсім не означає, що відтепер доведеться назавжди відмовитися від гастрономічних задоволень!


Спеціально для своїх клієнтів, що мають схильність або вже борються з діабетом, Кулінарний Дім «Ібіс» розробив лінійку солодощів, в яких звичайний цукор замінили фруктозою. Фруктоза, що належить до класу моносахаридів, в 1,7 раза солодша за сахарозу, тому в їжу її можна додавати значно менше, і при цьому страва нітрохи не програє в смаку. До того ж глікемічний індекс (коефіцієнт, що показує, як швидко і як сильно підвищується рівень глюкози в крові людини після куштування тих чи інших продуктів) фруктози становить лише 20 одиниць, тоді як у сахарози він наближається до 70. І, нарешті, від фруктози ніколи не буває зубного карієсу. Отож здорові солодощі від кулінарного дому "Ібіс" — саме ті гастрономічні задоволення, які схвалить будь-який лікар, що складатиме вам раціон харчування для недопущення діабету. Поки що до цієї лінійки входять лише Торт бісквітний з вершковим кремом на фруктозі, кекс здобний та морс журавлино-малиновий з фруктозою. Але знаючи підхід Кулінарного Дому «Ібіс» до задоволення потреб, попиту і побажань своїх клієнтів, можна з упевненістю припустити, що асортимент здорових солодощів, які допомагають повернути радість життя при діабеті, постійно розширюватиметься. Стежте за новинами і будьте здорові!