Пряники знань

28 августа 2019

Напередодні Дня Знань хочу поставити читачам одне запитання. Що Ви знаєте про пряники? 

Чи відомо вам, наприклад, що спільною і відмітною ознакою всіх пряників є те, що їх випікають зі спеціального пряникового тіста, головними компонентами якого є борошно і мед? А чи знаєте ви, що вперше пекти частування з медового тіста, приправленого спеціями, почали ще стародавні єгиптяни в IV столітті до Різдва Христового? Після єгиптян випічку з медом освоїли горді римляни; їхня страва називалася «panus mellitus» — по-нашому «медові паляниці». У звичному для нас вигляді пряники вперше побачили світ на півночі Європи — у місті Дінан у Бельгії (нашим постійним читачам це місто вже відоме — саме там розташоване абатство Leffe, де посивілі ченці, як і століття до того, варять знамените однойменне пиво).

У Древній Русі пряники з'явилися приблизно в IX столітті — їх називали «медовим хлібом» і пекли виключно у свята, змішуючи для пряникового тіста звичайне житнє борошно з медом і ягідним соком (традиційно господині не шкодували солодощів для святкових частувань, і тому меду в цих стародавніх пряниках було не менше половини). Пізніше в тісто почали додавати, так би мовити, підсилювачі смаку тих славних років — різноманітні розтерті коріння та лісові трави. Ще пізніше, приблизно в XII-XIII століттях, коли до наших пращурів дедалі частіше почали заглядати заморські купці, що везли з екзотичних країн такі ж екзотичні прянощі, пряники і отримали свою остаточну назву — неважко здогадатися, що походить вона від слова «пряний», тобто дослівно «перчений» або «приправлений». Кінцевий рецепт міг варіюватися залежно від складу приправ, в ролі яких могли використовувати різноманітні види перцю, пряний кріп, бодян, кмин, м'яту, коріандр, імбир, ваніль, мускат, гвоздику, лимонну цедру, кардамон тощо. Для кольору пряникове тісто підфарбовували паленим цукром, надаючи йому апетитного жовто-коричневого забарвлення. У північних регіонах Давньої Русі у пряникове тісто часто додавали сушені й розтерті ягоди малини, брусниці та журавлини. Згодом для кожного свята почали пекти свої, особливі, пряники, лицьову частину яких прикрашали, наносячи на неї відповідний малюнок або відтискаючи написи. А на деяких пряниках навіть зображали літери алфавіту, мотивуючи таким чином діточок освоювати абетку.

Ви, мабуть, вже здогадалися, до чого я веду. Саме так — напередодні Дня знань майстри Кулінарного дому "Ібіс" підготували цілу лінійку спеціальної випічки для ваших першокласників. На жаль, випуск особливих їстівних букварів і зошитів ще не планується, принаймні, поки що. Зате вже сьогодні ви можете покласти в шкільний ранець вашого малюка смачну пряникову лінійку і пряникові олівці, пряниковий шкільний дзвінок і навіть справжнісінький пряниковий глобус!