Масляна!

4 марта 2019

Незважаючи на тисячолітнє панування християнства, стародавні язичницькі ритуали й обряди то там, то тут постійно прослизають у наше життя. Але не хвилюйтеся — зараз йтиметься зовсім не про моторошних дерев'яних ідолів у таємних підземних капищах, яким похмурі фанатики, упившись відвару з мухоморів, приносять у жертву нещасних хом'ячків. Насправді язичництво як сукупність цілком пояснюваних вірувань не надто ерудованих первісних людей — цілком природне, бо й походить від спостережень за довколишньою природою. А оскільки будь-які капризи і каверзи навколишнього світу людина в результаті навчилася долати, то чи варто дивуватися, що язичницькі обряди й ритуали давніх часів нині відзначають як веселі свята?

Взяти хоча б прийдешню Масляну. Це східнослов'янське свято, по суті, є нашою власною версією легенди про божество, яке щороку помирає, щоб незабаром знову воскреснути з новими силами — подібно до того, як сама природа в'яне з настанням чергової зими і прагне прокинутися навесні, щоб засяяти новими фарбами, даючи початок новому життю. Язичницька Масляна, за якою потім йде християнський Великий піст, немов на противагу манірності офіційної релігії з її канонами, правилами і заборонами намагається похизуватися веселощами і безтримністю — ось звідки відчайдушні катання зі снігових гірок (якщо, звісно, пощастить з погодою), потішні кулачні бої, стрибання через пекучі багаття, переодягання в різноманітних інфернальних персонажів і, звісно, безперервні застілля та пиятики. Тому про частування на Масляну слід розповісти окремо.

Так вже повелося, що на Масляну заведено забувати про дієти — про них ми, як правильно сказала Скарлетт О'Хара, думатимемо пізніше, під час Великого Посту. До того ж, як вже зазначалося, Масляна символізує ще й відмирання усього старого, а у слов'янській культурі не обійтися без поминок, на яких завжди гоже було щільно поїсти. Можливо, саме тому головним символом і атрибутом масляних частувань є млинці. У стародавніх слов'ян млинці були однією з поминальних страв. Вважалося, що померлі пращури радіють, дивлячись на нас із небес, коли ми їмо млинці в їхню честь. Також млинці частково символізують і відродження, адже на що ж іще більше схожий тільки-но знятий з вогню рум'яний млинець, як не на сонце — уособлення пресвітлого Дажбога, що відповідав за родючість в усіх її проявах?

У наш час мало хто пам'ятає Дажбога Сварожича, проте млинці ми любимо всі поголовно. Млинець — їжа чудова, смачна (щодо корисності — це теж до Скарлетт О'Хара) і дуже зручна, оскільки багатофункціональна. Млинець можна їсти просто так, а можна намастити його маслом, медом, варенням чи шоколадною пастою, його можна згорнути в трубочку й умочувати в сметану або солодкий сироп, а можна загорнути в нього... та хіба мало того, що можна загорнути в млинець?! Та й у саме ріденьке млинцеве тісто можна додавати всіляких смачних наповнювачів, завдяки чому млинці вийдуть абсолютно неймовірними. А можна придумати й новий склад цього тіста — адже, як ми пам'ятаємо, Масляна не сприймає жодних заборон чи обмежень!

Чи варто говорити, що любителям млинців взагалі і шанувальникам незвичайних смаків зокрема масляного тижня просто необхідно відвідати Кулінарний Дім «Ібіс», де доктори млинцевих наук приготували для вас такі млинці, яких ви точно ще не куштували! Серед них є абсолютно унікальні. Наприклад, розфарбовані чорнилом каракатиці млинці із начинкою з лосося або шпинатні млинці, наповнені морепродуктами. Є й більш традиційні млинці, але нітрохи не гірші на смак — наприклад, морквяні з начинкою із креветок або бурякові з часниковою начинкою. Останні, за чутками, вміють ще й збуджувати апетит і водночас покращують травлення, завдяки чому можна не рахувати, скільки млинців ви з'їсте протягом всієї зими. Ось така вона, язичницька Масляна — час млинців і чудес!

Знижка 10% + знижка за дисконтною карткою:

Насолоджуйтесь з 4 по 10 березня 2018 р.