На сніданок сирники або млинці з сиром — ідеально до чаю або кави, а на обід - пельмені, вареники або мисливські ковбаски з оленини, косулі або кабана. Скоротити часові витрати на приготування ситних і дуже смачних страв Вам допоможе лінійка напівфабрикатів створена нашими кулінарами! Бережіть свій час — замовляйте онлайн.


Освіжайте та насищайте організм вітамінними фрешами від Кулінарного дому«ІБІС»!
4 яскраві смаки — кожен зі своїм характером. Обирай саме свій, улюблений!


Цією квітучою весняною порою нам особливо не вистачає гомінких зустрічей у компанії друзів, соковитого стейку та гарячого ароматного шашлику на природі. Щоб поліпшити настрій та порадувати себе смаками пікантності м’ясних, таких нам улюблених страв, пропонуємо в Кулінарному домі «ІБІС» вподобати для себе саме те, що вам до смаку. А якщо ви налаштувалися на самостійне приготування кулінарного шедевру, то залюбки запропонуємо прекрасній вибір якісних та свіжих стейків: рібай, тібоун, стріплойн, біфштекс та багато іншого.

Багатьом відомо, що шпинат городній — один із найкорисніших для людського організму овочів. Хтось про це знає з дитячих років, коли мама і бабуся терпляче, але непохитно змушували з'їдати до кінця цю гірку не дуже вже й смачного зеленого листя, що правило за гарнір до пари куди привабливіших котлет. Хтось дізнався про корисні властивості шпинату вже у зрілому віці, коли вирішив нарешті зайнятися своїм здоров'ям і перейти на відповідне харчування. А є й такі, хто познайомився зі шпинатом завдяки кінематографу, а точніше — мультиплікації. Мушу сказати, що цей третій варіант був значно зрозумілішим і наочнішим за інші. Мультяшний популяризатор корисних властивостей шпинату, безстрашний морячок Попай, хвацько розправлявся з більшістю життєвих негараздів без будь-якого допінгу. У найскладніших ситуаціях він ковтав банку консервованого шпинату і через лічені секунди стихії втихомирювалися, вороги панічно тікали, а головний герой в обнімку з коханою щасливо прямував на захід сонця. І слід зазначити, хоробрий мультяшний моряк прищепив любов до шпинату не лише мені. Не дарма ж у різних містах його батьківщини, США, споруджено цілих п'ять статуй, що зображують героя і його улюблену консервацію.


У період стрімкого розвитку технологій, коли безготівкові платежі стали звичними (адже багато хто з нас віддає перевагу замовленням в Інтернеті), якось дивно усвідомлювати, що зараз, як і раніше, на першому місці залишаються розрахунки готівкою.

Колектив Кулінарного дому ІБІС вітає з Новим 2020 роком!

Розклад роботи у новорічну ніч:

31 грудня: до 22.00

1 січня: з 13.00

Інші дні:

цілодобово, без вихідних


Для початку — трохи про сумне. Третє місце за поширеністю після серцево-судинних і онкологічних захворювань посідає цукровий діабет. Кожні три з половиною секунди у світі пацієнту ставлять цей діагноз, і наразі на цю недугу так чи інакше страждає кожен третій житель нашої планети. Незважаючи на таку поширеність, на тему діабету існує безліч стереотипних думок і відвертих міфів.

Напередодні Дня Знань хочу поставити читачам одне запитання. Що Ви знаєте про пряники? 

Сьогоднішню розповідь ми, мабуть, розпочнемо з невеликого історичного екскурсу, так би мовити, замість аперитиву. Перенесімося приблизно на двісті років тому і погляньмо, як тоді йшли справи в європейському співтоваристві.


Сьогоднішню розмову на кулінарні теми я, мабуть, почну із запитання. Чи відомо вам, про що мріють дикі кабани?