ГастроЕрмітаж

Унікальний «енологічний» проект Pic & Chapoutier — результат творчої співпраці легендарного ронського винороба Шапутьє і Енн-Софі Пік — не менш знаменитої майстер-шефа тризіркового мішленівського ресторану.


...by Haut-Brion

Clarendelle — відносно новий проект від легендарної сім'ї Dillon, запущений у 2005 році.


Не пивом єдиним…

Другий реліз у серії JAMESON CASKMATES від чи не найвідомішої ірландської перегонки.


Новий Антик

Класичний Коньячний Дім – один із найстаріших у регіоні. Був заснований у 1763 році, але свою нинішню назву отримав у 1817-му, після поразки Наполеона. Основні льохи розміщені на берегах річки Шаранти, в містечку Жарнак.


Коньяк архієпископів

Основна резиденція цього коньячного Дому розташована в Château de Beaulon, приватному замку, побудованому родиною де Венсон близько 1480 року, наприкінці правління короля Людовика XI.


І мадера

Одна з найцікавіших солодівень і водночас перегонок Хайленду. Дистиляція і старіння віскі Glen Turner відбуваються в гірській місцевості RIVIÈRE LOSSIE SUIT L'ombre DE LA COLLINE GALLOWS CROOK.


Дванадцять років і зим

Заснована в 1897 році, перегонка тривалий час (у новітній історії) була чи не найбільшою у світі (ну якщо не у світі, то в Шотландії — точно; гаразд, не в усій Шотландії, але в Хайленді — вже зовсім точно).


З історії

ПСтворена наприкінці ХІХ століття, перегонка мала у своїй історії чимало яскравих сторінок, які, щоправда, змінювалися і періодами «солодкої знемоги».


Совіньйон плюс Семільйон

Придбаний сім'єю Антінорі маєток Castello della Sala свого часу належав відомій аристократичній родині Monaldeschi della Vipera, і саме на честь цих шанованих сеньйорів було названо вино. Слід сказати, що це доволі незвичайне і специфічне вино, навіть певною мірою революційне для свого часу, втім, як і багато інших проектів Маркіза П'єро Антінорі.


Браміто динаміто

Прем'єра цього доволі неординарного вина відбулася в 1994 році і стала свого роду новим етапом у розвитку одного з найцікавіших господарств родини Антінорі — Castello della Sala.