І мадера

Одна з найцікавіших солодівень і водночас перегонок Хайленду. Дистиляція і старіння віскі Glen Turner відбуваються в гірській місцевості RIVIÈRE LOSSIE SUIT L'ombre DE LA COLLINE GALLOWS CROOK.


Дванадцять років і зим

Заснована в 1897 році, перегонка тривалий час (у новітній історії) була чи не найбільшою у світі (ну якщо не у світі, то в Шотландії — точно; гаразд, не в усій Шотландії, але в Хайленді — вже зовсім точно).


З історії

ПСтворена наприкінці ХІХ століття, перегонка мала у своїй історії чимало яскравих сторінок, які, щоправда, змінювалися і періодами «солодкої знемоги».


Совіньйон плюс Семільйон

Придбаний сім'єю Антінорі маєток Castello della Sala свого часу належав відомій аристократичній родині Monaldeschi della Vipera, і саме на честь цих шанованих сеньйорів було названо вино. Слід сказати, що це доволі незвичайне і специфічне вино, навіть певною мірою революційне для свого часу, втім, як і багато інших проектів Маркіза П'єро Антінорі.


Браміто динаміто

Прем'єра цього доволі неординарного вина відбулася в 1994 році і стала свого роду новим етапом у розвитку одного з найцікавіших господарств родини Антінорі — Castello della Sala.


Сухий і блідий

Один із найстаріших і найбільш шанованих коньячних домів, заснований ще в 1759 році. Традиція перегонки в цих місцях сходить ще до кінця XVI – початку XVII ст., і низка господарств, з якими протягом понад 200 років традиційно співпрацює Delamain, якраз із цієї когорти першовідкривачів процесу і послідовників Жака де ла Круа Марона.


Jack Daniel's у стилі модерн

У продовження пошуку нових смаків фахівці легендарного теннессійського Jack Daniel's створили виключно цікавий лікер на основі класичного Jack Daniel's Old No. 7 і… настою різноманітних прянощів, де домінантним елементом стала кориця.


Рибалка рибалку...

У 2014 році бренд Singleton, створений у 2001 році як певний симбіоз «найкращих якостей Хайленду/Спейсайду», поповнився двома новими релізами – Singleton of Dufftown Sunray і Singleton of Dufftown Tailfire.


Привид Шеклтона знову піднявся з Whyte & Mackay

Це віскі від доволі відомої і дуже шанованої компанії Mackinlay's назвали на честь одного з героїв видатного століття антарктичних досліджень, учасника чотирьох антарктичних експедицій (трьома з яких він командував), кавалера понад 25 золотих нагород різних географічних та наукових товариств світу – сера Ернеста Генрі Шеклтона (Ernest Henry Shackleton).


Мозель-Саар-Рувер

Класичний мозельський рислінг категорії VDP від дуже традиційної і несподівано інноваційної саме в цьому вині (від Nik Weis) компанії St. Urbans-Hof.