І плюс Семільйон

Замок Тімберлей – одне з найзнаменитіших господарств Robert Giraud Group SA і практично перше всесвітньо відоме вино від Робера Жиро.


Dizzy

Класичний спейсайдівський сингл-молт із легендарної перегонки, розташованої неподалік містечка Kіт у самому серці регіону. Є одним із ключових компонентів купажного віскі Chivas Regal і J&B.


Бочка амонтільядо

Бодега Люстау на сьогодні чи не найзаможніша у фінансовому плані компанія-виробник не лише у своєму регіоні, а й у всій Андалусії.


Чорний чернець і білий джин (Billie Jean)

Playmouth gin — один з основних стилістичних напрямків у виробництві джинів. До 2014 року був географічно захищеним продуктом у ЄС. Але після придбання цієї марки концерном Перно Рікар було ухвалено рішення не оновлювати АОР, щоб уникнути розголошення автентичного рецепта. Безпрецедентний випадок, коли заради однієї марки було декласовано цілу категорію продукту.


Колір настрою — рожевий

Класичний London Dry Gin — єдиний джин у світі, вироблений у самому Лондоні, у кварталі Челсі, причому його власники не продали жодної ліцензії чи контракту на виробництво на інших підприємствах.


ГастроЕрмітаж

Унікальний «енологічний» проект Pic & Chapoutier — результат творчої співпраці легендарного ронського винороба Шапутьє і Енн-Софі Пік — не менш знаменитої майстер-шефа тризіркового мішленівського ресторану.


...by Haut-Brion

Clarendelle — відносно новий проект від легендарної сім'ї Dillon, запущений у 2005 році.


Не пивом єдиним…

Другий реліз у серії JAMESON CASKMATES від чи не найвідомішої ірландської перегонки.


Новий Антик

Класичний Коньячний Дім – один із найстаріших у регіоні. Був заснований у 1763 році, але свою нинішню назву отримав у 1817-му, після поразки Наполеона. Основні льохи розміщені на берегах річки Шаранти, в містечку Жарнак.


Коньяк архієпископів

Основна резиденція цього коньячного Дому розташована в Château de Beaulon, приватному замку, побудованому родиною де Венсон близько 1480 року, наприкінці правління короля Людовика XI.