Мозель-Саар-Рувер

Класичний мозельський рислінг категорії VDP від дуже традиційної і несподівано інноваційної саме в цьому вині (від Nik Weis) компанії St. Urbans-Hof.


«...Grand-père de cognac»

Арманьяк — один із найстаріших напоїв у світі, що має понад 700-річну історію.


Жовто-блакитний коньяк

Один із найстаріших коньячних домів, заснований ще в 1755 році (відповідно до Едикту Луї XV), який і до сьогодні розміщується в будівлі старовинного млина XVIII століття.


Фарби портвейну

Casa Ramos Pinto — ця бодега була заснована в 1880 році і одразу ж відзначилася своїм нестандартним підходом до маркетингу й оригінальністю у виборі основного ринку.


Легендарні яблука

Кальвадос є типовим продуктом Нормандії (разом із легендарними місцевими спеціалітетами – Камамбер, Ліваро, Нешатель). І серед усього цього гедоністичного багатства вирізняється (а по суті, є візитною карткою всього регіону) компанія Boulard – старе сімейне підприємство, що спеціалізується на виробництві легендарного яблучного бренді.


Реальна медаль

Колекційне вино «глибокої витримки» від однієї з найстаріших і шанованих компаній Чилі, основні виноградники якої розташовуються у відомому регіоні виноробства країни – долині Майпа.


Сто двадцять відтінків червоного

Особлива колекція вин від легендарної чилійської виноробні Санта Ріта, випущена на відзначення 120-річного ювілею компанії.


Верхів'я Мендози

Чи не найбільше і не найповажніше виноробне підприємство Аргентини, яке за абсолютними показниками обсягу виробництва, експорту вин преміум-класу посідає провідні позиції у всій Південній Америці.


Grand лікер!

Лікер від відомого і дуже старого артизанського Дому Марньє-Лапостоль (1827 рік), який належить до категорії «легендарних». Його виробляють на основі витриманого коньяку і особливого сорту апельсинів. Напій було створено в 1880 році, і він практично одразу став предметом декадентської розкоші. Шанувальниками цього лікеру були імператор Франц Йосиф, російський імператорський двір, вся британська королівська родина загалом і Едуард VII зокрема. До речі, пляшку Grand Marnier знайшли серед уламків «Титаніка», і на сьогодні вона є цінним музейним експонатом.


Animardente — горящая душа

Уже ставшее весьма заслуженным (в плане рейтингов) вино от известных тосканских виноделов из сицилийской винодельческой зоны Etna DOC. Сочетание вулканических почв и местных сортов винограда дает возможность производить действительно редкие по своим качествам вина. Ну а как же может быть иначе, если Santo Spirito это: