Захоплюючий проект від французької Wineforces – глобальної винної компанії, що одночасно є і виробником, і негоціантом вина.


Cornaro Bianco Frizzante

Перлове, іскристе, переляжне, пінне, мусоване і так далі… Ну а якщо простіше (і, звісно, неофіційно) — напівігристе вино!

Виноград та ... корови!

Унікальне навіть для Гасконі поліагрокультурне господарство з давньою та славною історією.
Крім виробництва різноманітних тихих і ігристих вин, класичного арманьяку, тут також розвинене органічне землеробство (вирощування різноманітних зернових культур) і тваринництво з усіма супутніми циклами переробки.


Пиво під каштанами…

Легендарний дункельвайцен від знаменитої баварської пивоварні Paulaner Brauerei GmbH & Co. Без зайвої скромності марка заявляє про себе, як про безумовного лідера в сегменті саме оригінального експортного (в сенсі на експорт) баварського (мюнхенського) пива. 


Не тільки вино 

Видатний французький негоціант і виробник вин Дім J. P. Chenet розпочав свою програму з виробництва міцних алкогольних напоїв ще в 1944 році, одразу після звільнення Франції. Ставши першим календарно, J. P. Chenet Grande Noblesse XO і на сьогодні залишається першим в абсолютних цифрах експорту в категорії бренді. 


«Пожинаючи смак і якість» 

Всесвітньо відома індустріальна іспанська виноробня з Ламанчі Vinos & Bodegas була створена відносно недавно, а саме — у 1997 році. Це був дуже цікавий час не тільки в іспанському, а й в усьому європейському виноробстві. Понад мільйон гектарів виноградників під плодоносною лозою (і це тільки в Іспанії), плюс кілька доволі вдалих врожаїв у країнах традиційного виноробства. 


CHIANTI CLASSICO RISERVA 

Шанований тосканський виробник Кастелло Банфі (Castello Banfi) ось уже кілька десятків років із завидною регулярністю створює видатні вина. Наразі інтереси дому простягаються на кілька виноробних регіонів Італії. Але саме Тоскана, як один з перших активів, так і залишилася й до сьогодні чи не найулюбленішим проектом Дому. 


На сьогодні дім STEFANO FARINA – це п'ять маєтків, розташованих на сертифікованих виноградниках П'ємонту, Тоскани й Апулії.


Прекрасна вода

Яскравий приклад нового прочитання класичного французького вина з традиційного регіону виробництва, що вже отримало найвищий класифікаційний статус і, відповідно, було створено в рамках цих високих вимог.


Перші з перших Лангедока

Нова система класифікації європейських вин E-Bacchus, точніше безоглядне прийняття її Францією, стало справді одним із найяскравіших етапів нової винної революції.