Сухий і блідий

Один із найстаріших і найбільш шанованих коньячних домів, заснований ще в 1759 році. Традиція перегонки в цих місцях сходить ще до кінця XVI – початку XVII ст., і низка господарств, з якими протягом понад 200 років традиційно співпрацює Delamain, якраз із цієї когорти першовідкривачів процесу і послідовників Жака де ла Круа Марона.


Jack Daniel's у стилі модерн

У продовження пошуку нових смаків фахівці легендарного теннессійського Jack Daniel's створили виключно цікавий лікер на основі класичного Jack Daniel's Old No. 7 і… настою різноманітних прянощів, де домінантним елементом стала кориця.


Рибалка рибалку...

У 2014 році бренд Singleton, створений у 2001 році як певний симбіоз «найкращих якостей Хайленду/Спейсайду», поповнився двома новими релізами – Singleton of Dufftown Sunray і Singleton of Dufftown Tailfire.


Привид Шеклтона знову піднявся з Whyte & Mackay

Це віскі від доволі відомої і дуже шанованої компанії Mackinlay's назвали на честь одного з героїв видатного століття антарктичних досліджень, учасника чотирьох антарктичних експедицій (трьома з яких він командував), кавалера понад 25 золотих нагород різних географічних та наукових товариств світу – сера Ернеста Генрі Шеклтона (Ernest Henry Shackleton).


Мозель-Саар-Рувер

Класичний мозельський рислінг категорії VDP від дуже традиційної і несподівано інноваційної саме в цьому вині (від Nik Weis) компанії St. Urbans-Hof.


«...Grand-père de cognac»

Арманьяк — один із найстаріших напоїв у світі, що має понад 700-річну історію.


Жовто-блакитний коньяк

Один із найстаріших коньячних домів, заснований ще в 1755 році (відповідно до Едикту Луї XV), який і до сьогодні розміщується в будівлі старовинного млина XVIII століття.


Фарби портвейну

Casa Ramos Pinto — ця бодега була заснована в 1880 році і одразу ж відзначилася своїм нестандартним підходом до маркетингу й оригінальністю у виборі основного ринку.


Легендарні яблука

Кальвадос є типовим продуктом Нормандії (разом із легендарними місцевими спеціалітетами – Камамбер, Ліваро, Нешатель). І серед усього цього гедоністичного багатства вирізняється (а по суті, є візитною карткою всього регіону) компанія Boulard – старе сімейне підприємство, що спеціалізується на виробництві легендарного яблучного бренді.


Реальна медаль

Колекційне вино «глибокої витримки» від однієї з найстаріших і шанованих компаній Чилі, основні виноградники якої розташовуються у відомому регіоні виноробства країни – долині Майпа.