Не тільки вино 

Видатний французький негоціант і виробник вин Дім J. P. Chenet розпочав свою програму з виробництва міцних алкогольних напоїв ще в 1944 році, одразу після звільнення Франції. Ставши першим календарно, J. P. Chenet Grande Noblesse XO і на сьогодні залишається першим в абсолютних цифрах експорту в категорії бренді. 


«Пожинаючи смак і якість» 

Всесвітньо відома індустріальна іспанська виноробня з Ламанчі Vinos & Bodegas була створена відносно недавно, а саме — у 1997 році. Це був дуже цікавий час не тільки в іспанському, а й в усьому європейському виноробстві. Понад мільйон гектарів виноградників під плодоносною лозою (і це тільки в Іспанії), плюс кілька доволі вдалих врожаїв у країнах традиційного виноробства. 


CHIANTI CLASSICO RISERVA 

Шанований тосканський виробник Кастелло Банфі (Castello Banfi) ось уже кілька десятків років із завидною регулярністю створює видатні вина. Наразі інтереси дому простягаються на кілька виноробних регіонів Італії. Але саме Тоскана, як один з перших активів, так і залишилася й до сьогодні чи не найулюбленішим проектом Дому. 


На сьогодні дім STEFANO FARINA – це п'ять маєтків, розташованих на сертифікованих виноградниках П'ємонту, Тоскани й Апулії.


Прекрасна вода

Яскравий приклад нового прочитання класичного французького вина з традиційного регіону виробництва, що вже отримало найвищий класифікаційний статус і, відповідно, було створено в рамках цих високих вимог.


Перші з перших Лангедока

Нова система класифікації європейських вин E-Bacchus, точніше безоглядне прийняття її Францією, стало справді одним із найяскравіших етапів нової винної революції.


Richmond Ranges…

Доволі стара (за критеріями Нової Зеландії — заснована в 1992) сімейна виноробня в Marlborough, що розташована прямо в передгір'ях Mount Riley — найбільшої вершини гірського масиву Richmond Ranges. Це доволі унікальний теруар, який вирізняється прекрасним балансом температур, їх стабільністю і дуже вдалим ґрунтовим набором – глина, сланець і кам'янисті включення. 


І плюс Семільйон

Замок Тімберлей – одне з найзнаменитіших господарств Robert Giraud Group SA і практично перше всесвітньо відоме вино від Робера Жиро.


Dizzy

Класичний спейсайдівський сингл-молт із легендарної перегонки, розташованої неподалік містечка Kіт у самому серці регіону. Є одним із ключових компонентів купажного віскі Chivas Regal і J&B.


Бочка амонтільядо

Бодега Люстау на сьогодні чи не найзаможніша у фінансовому плані компанія-виробник не лише у своєму регіоні, а й у всій Андалусії.