Перекус нашвидку

20 августа 2020

«Немає сенсу перекушувати гамбургером дорогою додому, якщо там на тебе чекає соковитий стейк». Ця фраза легендарного американського кіноактора Пола Ньюмана (нехай навіть вона стосувалася зовсім не їжі) з точки зору здорового глузду, образно кажучи, залізобетонна. Але що робити, якщо ніякий стейк у найближчому доступному для огляду майбутньому на вас ніде не чекає, а їсти хочеться так, що думати про щось ще вже не виходить? Безумовно, ви знаєте відповідь, але спробуймо ускладнити ситуацію. Уявіть, що похід у найближче кафе, де можна дозволити собі повноцінний обід, з тих чи інших причин неможливий. Що робити? Не гризти ж скам'янілі бублики, що лишилися з торішнього святкування Міжнародного жіночого дня.

Найбільш ерудовані тут скажуть, що прогресивне людство давним-давно придумало бутерброди та інші пиріжки. І це правда. Пиріжки й бутерброди продаються в кожному буфеті. І така їжа, що, звісно, поступається повноцінному обіду і поживністю, і корисністю, все ж має свої плюси: бутерброд можна жувати, не відриваючись від роботи. А от потім, коли всі термінові справи будуть завершені, можна буде дозволити собі і борщ з пампушками та мозковою кісточкою, і філе-міньйон із запеченою картоплею, і... ну, ви зрозуміли.

Ви запитаєте: а яким тут боком Кулінарний Дім «Ібіс»? Невже його кухарі, ці чарівники в усьому, що стосується приготування дивовижної, корисної та смачної їжі, переключилися на намащування бутербродів? Звісно, ні. Як і слід було очікувати, майстри Кулінарного Дому традиційно для себе довели рецептуру страв для швидкого перекусу на робочому місці до справжньої досконалості.

Чи відомо вам, що таке паніні? «Аякже, — відповісте ви, — це щось на кшталт гарячого бутерброда». Але з таким підходом і Lamborghini Aventador можна назвати просто автомобілем. Справжні паніні — це гордість італійської кухні. Для їх приготування використовується виключно чіабата — пшенична булочка, яку додатково злегка підсмажують на грилі. У справжніх паніні хліб і знизу, і зверху. А от усередині може бути що завгодно — шинка або куряче філе, прошуто або солона риба тощо. Зрозуміло, в начинці для паніні за бажання знаходять своє місце і листя салату, і нарізані пластинками помідори, і знаменита італійська моцарела, і не менш культовий соус песто. З'їжте парочку таких паніні — і ви на хвилинку немов опинилися на набережній Неаполя (або ж на якійсь із тихих вуличок Маленької Італії в Ньюарку (штат Нью-Джерсі), де під навісами невеликих сімейних ресторанчиків, як і раніше, попивають ароматну каву і нікуди не поспішають зовні непримітні люди середніх років у дорогих костюмах, капелюхах і темних окулярах, здатні вирішити будь-яку вашу проблему — якщо ви, звісно, попросите про це з належною повагою).

Якщо ж вам більше до душі Єлисейські Поля і погрібці Монпарнаса, то неодмінно спробуйте круасани від Кулінарного Дому. Ця булочка у формі півмісяця з листкового тіста і справжнього вершкового масла (під «справжнім» у сучасних реаліях слід розуміти масло жирністю щонайменше 82% — будь-яке інше рекомендується іменувати терміном «знущання» і ніяк інакше) є таким же загальновідомим символом Франції, як Діва Маріанна чи Ейфелева вежа. Варто, однак, зауважити, що вперше Париж із круасанами познайомив іноземець — відставний артилерист із Австрії на ім'я Август Цанг, який відкрив тут у 1839 р. «Віденську пекарню». Однак саме французькі пекарі довели рецептуру паризького круасана до абсолютної досконалості, застосувавши листкове тісто і велику кількість справжнього вершкового масла. І хоч оригінальним вважається круасан без будь-яких додаткових начинок, все ж наповнювачі допускаються і схвалюються. Бажаєте круасан із салямі або круасан-капрезе з помідорами, моцарелою та соусом песто? Легко!

А на десерт ми залишили те, що знову нагадає нам про безкраї американські прерії, таврування худоби, перестрілки з кровожерливими команчами й небагатослівних героїв, обвішаних шестизарядними револьверами. Звісно, йдеться про бургери. Цей американський бутерброд відомий нам завдяки мережі «МакДональс». Однак варто один раз спробувати бургер від Кулінарного Дому «Ібіс» — і ви одразу зрозумієте різницю між розрахованою на залучення невибагливих туристів безликою пластмасовою вивіскою і справжнім Диким Заходом. І це ще тільки звичайний бургер зі шніцелем з курячого філе! А ще ж є іменний бургер «Х'юстон» із соковитою котлетою з рубаної яловичини! Це вже як справжня подорож через весь великий штат Техас — на старовинному диліжансі, запряженому четвіркою коней породи «апалуза», яким керує кучер із короткою двостволкою за поясом. Один такий бургер, а краще два, — і вам не захочеться ні стейка, ні навіть йти додому з роботи!

Увесь асортимент для правильного перекусу від Кулінарного Дому «Ібіс», крім його прилавків і ресторану «Мисливські Ковбаски», представлений в буфеті тиру «Ібіс» (вул. Вадима Гетьмана, 27), а також у кафе магазину «Зброя» (проспект Степана Бандери, 20). Поспішайте пригоститися!

Перекус нашвидку