На сьогодні дім STEFANO FARINA – це п'ять маєтків, розташованих на сертифікованих виноградниках П'ємонту, Тоскани й Апулії.


Прекрасна вода

Яскравий приклад нового прочитання класичного французького вина з традиційного регіону виробництва, що вже отримало найвищий класифікаційний статус і, відповідно, було створено в рамках цих високих вимог.


Перші з перших Лангедока

Нова система класифікації європейських вин E-Bacchus, точніше безоглядне прийняття її Францією, стало справді одним із найяскравіших етапів нової винної революції.


Richmond Ranges…

Доволі стара (за критеріями Нової Зеландії — заснована в 1992) сімейна виноробня в Marlborough, що розташована прямо в передгір'ях Mount Riley — найбільшої вершини гірського масиву Richmond Ranges. Це доволі унікальний теруар, який вирізняється прекрасним балансом температур, їх стабільністю і дуже вдалим ґрунтовим набором – глина, сланець і кам'янисті включення. 


І плюс Семільйон

Замок Тімберлей – одне з найзнаменитіших господарств Robert Giraud Group SA і практично перше всесвітньо відоме вино від Робера Жиро.


Dizzy

Класичний спейсайдівський сингл-молт із легендарної перегонки, розташованої неподалік містечка Kіт у самому серці регіону. Є одним із ключових компонентів купажного віскі Chivas Regal і J&B.


Бочка амонтільядо

Бодега Люстау на сьогодні чи не найзаможніша у фінансовому плані компанія-виробник не лише у своєму регіоні, а й у всій Андалусії.


Чорний чернець і білий джин (Billie Jean)

Playmouth gin — один з основних стилістичних напрямків у виробництві джинів. До 2014 року був географічно захищеним продуктом у ЄС. Але після придбання цієї марки концерном Перно Рікар було ухвалено рішення не оновлювати АОР, щоб уникнути розголошення автентичного рецепта. Безпрецедентний випадок, коли заради однієї марки було декласовано цілу категорію продукту.


Колір настрою — рожевий

Класичний London Dry Gin — єдиний джин у світі, вироблений у самому Лондоні, у кварталі Челсі, причому його власники не продали жодної ліцензії чи контракту на виробництво на інших підприємствах.


ГастроЕрмітаж

Унікальний «енологічний» проект Pic & Chapoutier — результат творчої співпраці легендарного ронського винороба Шапутьє і Енн-Софі Пік — не менш знаменитої майстер-шефа тризіркового мішленівського ресторану.